Дорогу до відомого на Рівненщині озера капітально відремонтують у рамках програми «Велике будівництво»

Роботи планують розпочати до осені

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Капітальний ремонт дороги до Білого озера на Рівненщині розпочнуть вже цього року.

За ініціативи очільника краю Віталія Коваля дорожники планують ремонт майже 17 км дороги Т-1808, яка проходить до Білого озера, повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Крім того, посадовець зауважив, що цю дорогу також включили до програми «Велике будівництво». Ділянку дороги планують відремонтувати за 347 млн грн. Роботи планують розпочати до початку вересня.

Тим часом біля обласного центру триває ремонт ділянки траси Рівне-Луцьк.  В процесі ремонту на одній зі смуг руху вже утворилася колійність. За словами Сергія Подоліна, дефект з’явився через те, що на смузі руху немає верхнього шару покриття.

Там немає верхнього шару і в спеку важкі фури дали свій результат. Через це підрядник, який займається ремонтом дороги, власним коштом буде відновлювати ділянку перед тим, як прокласти верхній шар, – зауважив Сергій Подолін. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень