У дорогу біля Рівного «закатають» понад 440 млн грн

Роботи планують завершити у 2021 році

Біля Рівного відремонтують 6 км дороги.

Капітальний ремонт траси Устилуг-Луцьк-Рівне – стратегічно важливий проєкт для області, адже за добу там проїжджає понад 25 тисяч транспортних засобів.

Ремонтні роботи ще у 2018 році розпочала білоруська компанія, але проєкт скоригували і включили цей відрізок дороги в «обхід Рівного», який нині активно будують, говорить начальник служби автодоріг Рівненщини Олексій Востріков:

Проєкт був скоригований для того, щоб було примикання на кільці з «Азотівською дорогою». 

 

Тож ми оголосили торги по новому проєкту. 

 

Має бути переможцем, якщо протягом 10 днів не буде запитань та оскаржень, Енергетична будівельна компанія.

 

Очікувана вартість проєкту була 460 млн грн, а переможець виграв торги з вартістю робіт 449 млн грн.

Начальник Служби Автомобільних Доріг Рівненщини Олексій Востріков

Дорогу планують здати в експлуатацію наступного року. Там зроблять якісне покриття у дві смуги, освітлення та встановлять нові автобусні зупинки.

Виконавець дає 7 років гарантії на роботу, якщо ж за цей період виявлять якісь недоліки, він зобов’язаний усунути їх власним коштом.

 

Такий досвід вже неодноразово був, зауважив Олексій Востріков.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень