Дорн так не зміг: Alyona Alyona розповіла, хто в українському шоу-бізі «показав справжні яйця»

За її словами, це Макс Барських

Alyona Alyona - фото зі сторінки виконавиці
Alyona Alyona - фото зі сторінки виконавиці

Українська реперка та інфлюенсерка Alyona Alyona переконана, щов чай війни взірцем для шоубізнесу України став співак Макс Барських.

Адже Макс одразу переосмислив всю свою творчу діяльність, заборонив використання своєї музики на росії, почав співати українською та пішов в ЗСУ. 

- Макс Барських – це артист, який показав яйця справжні. Протягом цих років, їздячи до Росії, виступаючи там, він зробив самий радикальний вчинок. Він закрив все, заборонив використання в кіно, за що завчасно домовлялися, контракти, в музичних передачах. Просто заборонив свою музику там, - розповіла виконавиця.

За словами реперки, знаковим стало те, що Барських переосмислив те, що робив до цього і свій вплив на аудиторію, одразу почав робити музику для українців, а також, пішов служити в ЗСУ. Так могли зробити всі, кого слухають на росії, але не роблять.

- Для мене це людина, яка дійсно намагається показати свою позицію, те, що він усвідомив, просити вибачення за останні роки. Але це вчинок, який показує всім іншим, кого слухають в росії, робити так само. Наприклад, Іван Дорн так не зробив, а Барських зробив. І це для мене вау. Це супер приклад, – наголосила вона.

Джерело: Obozrevatel

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень