Дорахували по 2 і навіть 4 тис. грн: на кого з пенсіонерів чекає сюрприз?

Таких категорій декілька

З 1-го січня в Україні для частини пенсіонерів перерахували виплати. Це перше підвищення із багатьох, запланованих не цей рік.

Як і завжди, комусь докинуть усього кілька гривень, хтось отримає пару сотень надбавки, а на когось чекає значно більший сюрприз у вигляді кількох тисяч гривень до нинішнього розміру пенсії.

Для кого виплати зростуть відразу на 2 тисячі гривень?

Таку надбавку передбачили для тих, хто втратив близьких у зоні АТО.

На сьогодні сім’ї, які втратили годувальника в зоні АТО отримують пенсію у розмірі 6 000 грн. Йдеться про непрацездатних осіб, тобто старих батьків, які вже є пенсіонерами, а в зоні АТО втратили сина, а також про дружин із неповнолітніми дітьми, батько яких загинув чи пропав безвісти у зоні бойових дій на Сході країни.

З січня пенсія цих осіб зросте майже на 2 000 грн.

Щоправда, якщо в родині двоє та більше претендентів на цю допомогу, то вона залишиться у старому розмірі, але отримуватимуть її всі непрацездатні члени сім’ї. Зараз в Україні таких близько 4 000 осіб.

Суттєво підвищили виплати й для осіб з інвалідністю

Насамперед надбавки відчують особи з інвалідністю, яку вони отримали внаслідок ліквідації аварії на ЧАЕС.

Ті, хто має І групу інвалідності, отримуватимуть майже на 4 000 більше, і загалом їхня пенсія становитиме близько 14 000 грн. Дещо менше матимуть ті, в кого ІІ група інвалідності, але загалом їхня пенсія має становити близько 9 000 грн.

Далі на черзі звичайні пенсіонери

Вже восени 2022-го року планують переглянути розмір середньої виплати, щоб вона була не меншою за 4 500 грн. А також, не менше 3 тис. грн отримуватимуть всі, кому виповнилося від 70 до 75 років, за умови наявності необхідного трудового стажу.

Джерело: gsminfo

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень