Допомога від ООН повертається: організація розширює програму грошової підтримки

Ще більше українців зможуть отримати по 6600 грн

Грошову допомогу від ООН отримає ще 70 тис. українців. Про розширення програми повідомили у Міністерстві соціальної політики України.

Від початку повномасштабного вторгнення УВКБ ООН надало допомогу в розмірі 2200 грн/міс. протягом трьох місяців для 140 тис. українців.

Попри це, повномасштабна війна триває і багато людей все ще потребують грошової допомоги, особливо напередодні зимового сезону. Саме тому, задля підтримки постраждалих від війни, було ухвалено рішення розширити програму грошової підтримки й охопити ще 70 тис. людей.

Як і раніше, перевага надаватиметься найвразливішим категоріям населення:

  • самотнім літнім людям,
  • особам з інвалідністю тощо.

Отримувачів коштів обиратимуть із зареєстрованих для отримання виплат від міжнародних організацій на платформі «єДопомога».

Джерело: Соціальна інформаційна платформа

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень