«Должны участвовать Янукович и Медведчук»: в скабєєвському курятнику розкудкудахталися про «мирні переговори»

Скабєєву аж «тошнит»

У пропагандистів війни на Кацапії вже довший час падають рейтинги. Це стосується і шоу Скабєєвої, і шоу Соловйова, і практично всіх «пропагандистських передач».

Гості цих програм несуть очевидну нісенітницю, кидаючись з вогню та в полум’я, не знаючи, як вже їм привернути увагу до себе чимось «духопідйомним».

Так, днями кремлівський політолог Сергій Марков зайшовся голосіннями про те, що мирні переговори з Україною можливі для Кацапії тільки за участі в них Медведчука та Януковича.

 «То есть, полная ликвидация госсударственного переворота произведенного после 2014 года». 

Навіть Скабєєвій ця маячня Маркова не дуже зайшла.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень