Добровольцям з Рівненщини присвоїли офіційний статус ветеранів війни на Донбасі

У списку є дві жінки

На Рівненщині відбулося друге засідання комісії щодо офіційного визнання ветеранами війни добровольців. Члени комісії розглянули 23 заяви бійців, які пішли добровільно воювати за територіальну цілісність та державний суверенітет на сході України.

Це 10 пакетів документів від представників ГО «Дія» Дмитра Яроша та 13 від ДобровольчогоУкраїнського Корпусу «Правий сектор».  

Вони подали необхідні документи на розгляд відповідної комісії.

Усіх бійців, серед яких є дві жінки, визнали ветеранами війни – добровольцями.

Під час засідання заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір повідомив, що на найближчій сесії облради очікується внесення змін у Програму соціального захисту населення, де передбачені кошти на друк відповідних посвідчень ветеранам війни – добровольцям.

Йдеться про 5 тисяч гривень, які хоуть закласти в обласному бюджеті для виготовлення посвідень добровольцям. І це, кажуть у департаменті соціального захисту населення Рівненської ОДА, стане першим кроком у вирішенні питання про пільги добровольцям.

Також комісією винесено питання щодо визнання на обласному рівні членів сімей загиблих добровольців, які не мають статусу на державному рівні. Члени комісії погодилися, що питання потребує доопрацювання, як з юридичного боку, так і з громадської точки зору.

Нагадаємо, статус ветерана війни діятиме лише на території Рівненської області. Разом з тим, це лише перші кроки у справі визнання воїнів-добровольців у війні на сході України.


 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень