Добровольцям з Рівненщини присвоїли офіційний статус ветеранів війни на Донбасі

У списку є дві жінки

На Рівненщині відбулося друге засідання комісії щодо офіційного визнання ветеранами війни добровольців. Члени комісії розглянули 23 заяви бійців, які пішли добровільно воювати за територіальну цілісність та державний суверенітет на сході України.

Це 10 пакетів документів від представників ГО «Дія» Дмитра Яроша та 13 від ДобровольчогоУкраїнського Корпусу «Правий сектор».  

Вони подали необхідні документи на розгляд відповідної комісії.

Усіх бійців, серед яких є дві жінки, визнали ветеранами війни – добровольцями.

Під час засідання заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір повідомив, що на найближчій сесії облради очікується внесення змін у Програму соціального захисту населення, де передбачені кошти на друк відповідних посвідчень ветеранам війни – добровольцям.

Йдеться про 5 тисяч гривень, які хоуть закласти в обласному бюджеті для виготовлення посвідень добровольцям. І це, кажуть у департаменті соціального захисту населення Рівненської ОДА, стане першим кроком у вирішенні питання про пільги добровольцям.

Також комісією винесено питання щодо визнання на обласному рівні членів сімей загиблих добровольців, які не мають статусу на державному рівні. Члени комісії погодилися, що питання потребує доопрацювання, як з юридичного боку, так і з громадської точки зору.

Нагадаємо, статус ветерана війни діятиме лише на території Рівненської області. Разом з тим, це лише перші кроки у справі визнання воїнів-добровольців у війні на сході України.


 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Крук Ігор

У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи  - телефонуйте

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Більше оголошень