Туристи не доїхали, бо до розрекламованої туристичної перлини Рівненщини нема вказівників

У таку халепу потрапила рівненська письменниця Неоніла Диб’як

Разом з чоловіком вона вирішила помилуватися Базальтовими стовпами на Костопільщині, які внесені до переліку туристичних об’єктів. Останній і єдиний вказівник на Базальтові стовпи їм трапився лише на трасі Рівне-Костопіль. Далі по селах їх не було жодного. Та ще й чим ближче до мети, тим гіршою ставала дорога, яка поступово переходила взагалі у бездоріжжя. Тож туристи вирішили не ризикувати своїм автомобілем і повернулися назад.

Неоніла Диб'як описала це у соцмережі Фейсбук:

Нам тоді спересердя захотілося, аби хто організував до цих стовпів подорож-квест для тих осіб, які їх туди вносили і намічали маршрут, не зазначивши, що він - не для всіх, а лише для любителів гострого екстриму.

 

Останній і єдиний вказівник на об'єкт трапився нам лише на трасі Рівне-Костопіль, далі по сільських дорогах - жодного, а ті дороги з кожним кілометром все більше переходять у бездоріжжя, а далі у промзону, де впевнено почувається лише важковаговий вантажний транспорт. Тож ми постали перед загрозою погубити підвіски і колеса нашої малолітражної автівочки і змушені були повернутися десь за кілометрів 10 від мети.

Заступник начальника управління культури і туризму Ярослава Гаврилова хоч і визнає, що Базальтові стовпи – у десятці туристичних «перлин» Рівненщини, однак каже, що вони не зовсім призначені для туристів.

Детальніше розповідає Ярослава Гаврилова:

Дуже двоякий момент із Базальтовими стовпами, оскільки це – промисловий об’єкт в першу чергу.

 

Це територія, де видобувають базальт, відповідно, аж такий туристичний об’єкт він і не може бути, тому що це пов’язано з безпекою туристів. Тому прокладеного і промаркованого маршруту до Базальтових стовпів  на цьому етапі немає.

 

Можливо, в майбутньому, коли там буде безпека туристів врахована, тоді буде цей маршрут маркуватися.  

Ярослава Гаврилова каже, що вказівники до туристичних об’єктів ставити будуть, але це не можуть робити одночасно й за один рік. Цю роботу розпочали тільки цього року. І вказівники є до основних туристичних об’єктів, які входять у ТОП-10.

Це Тунель кохання, Тараканівський форт, замки в Дубні й Острозі, Пересопниця, поле Берестецької битви у Пляшевій, вузькоколійна залізниця, Юзефінський дуб, музей бурштину і ті ж Базальтові стовпи.

Щоправда, вказівники до них ставлять

тільки на трасах міжнародного значення.

Ярослава Гаврилова пояснює:

Не можу погодитися, що по селах якраз найбільше потрібні вказівники. Бо якщо не знаєш, де звертати з траси, ти не будеш знати і як по селах їхати.

 

Але якщо ти у правильному напрямку звернув з міжнародної траси, то по селах знайти дорогу набагато простіше. Та й карти  Google, які легко нині знайти у кожному сучасному гаджеті, допоможуть.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень