До Рівного звезли наукові роботи, написані ієрогліфами

До Рівного звезли наукові роботи з різних країн світу. Сьогодні та завтра у Рівненському державному гуманітарному університеті проходить  ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Культурний вектор розвитку України початку ХХІ століття: реалії і перспективи». Варто зауважити, що під час заходу обговорюють проблеми не лише нашої держави. До прикладу, китайці на конференцію надіслали наукову роботу, де аналізується специфіка фільмів азійських країн. Організатор міжнародної конференції Володимир Виткалов каже, що особисто науковці не приїжджають, однак роботи надсилають щороку: 

Особисто не приїжджають, погодьтеся, далеко на день сюди їхати. Але я маю статті в кожному збірнику і з Китаю, і з Кореї; на підтвердження того література йде з ієрогліфами, - це цікаво навіть для нас. Цього року вони досліджують феміністичне кіно Кореї та Китаю. Там жінка в іншому статусі, ніж в нас, тому розглядають таку проблематику. З Башкирії 2 роки в мене публікувалися, вони надсилають міжкультурні звязки, фольклор України. Там чимало людей живе, діаспора українська і співставляють обрядовий фольклор. 

Зауважимо, що  на конференції представлені більше 400 робіт аспірантів з Німеччини, Румунії, Вірменії, Білорусі. Таким чином, за словами Володимира Виткалова, науковці популяризують себе та країну в різних куточках земної кулі.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень