До Рівного звезли наукові роботи, написані ієрогліфами

До Рівного звезли наукові роботи з різних країн світу. Сьогодні та завтра у Рівненському державному гуманітарному університеті проходить  ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Культурний вектор розвитку України початку ХХІ століття: реалії і перспективи». Варто зауважити, що під час заходу обговорюють проблеми не лише нашої держави. До прикладу, китайці на конференцію надіслали наукову роботу, де аналізується специфіка фільмів азійських країн. Організатор міжнародної конференції Володимир Виткалов каже, що особисто науковці не приїжджають, однак роботи надсилають щороку: 

Особисто не приїжджають, погодьтеся, далеко на день сюди їхати. Але я маю статті в кожному збірнику і з Китаю, і з Кореї; на підтвердження того література йде з ієрогліфами, - це цікаво навіть для нас. Цього року вони досліджують феміністичне кіно Кореї та Китаю. Там жінка в іншому статусі, ніж в нас, тому розглядають таку проблематику. З Башкирії 2 роки в мене публікувалися, вони надсилають міжкультурні звязки, фольклор України. Там чимало людей живе, діаспора українська і співставляють обрядовий фольклор. 

Зауважимо, що  на конференції представлені більше 400 робіт аспірантів з Німеччини, Румунії, Вірменії, Білорусі. Таким чином, за словами Володимира Виткалова, науковці популяризують себе та країну в різних куточках земної кулі.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень