До дня комунальника у Рівному відзначили найефективніших голів ОСББ (ФОТО)

В області працює вже понад тисячу об'єднань

З нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення в Рівненській ОДА нагородили найбільш активних та ефективних голів ОСББ.

Нині в області функціонує 1093 ОСББ, які обслуговують 1192 житлові будинки. 100 з них створено протягом минулого року.

Відповідно до розпорядження голови ОДА, за сумлінну працю та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Почесними грамотами обласної державної адміністрації нагороджено: :

  • Будька Петра (ОСББ «Шухевича 2» м.Рівне), 
  • Стець Іванну (ОСББ «БОС 330» м.Рівне), 
  • Верещука Віктора (ОСББ «КНЯЗЬ ОСТРОЗЬКИЙ» м.Рівне), 
  • Пікулу Світлану (ОСББ «ДРУЖБА РІВНЕ» м.Рівне), 
  • Цьомах Ольгу (ОСББ «БУДІВЕЛЬНИКІВ 29» з Вараша).

У Рівненській ОДА зауважують, що у 2020 році відшкодування на енергоефективні заходи отримали понад 16 тисяч жителів краю та півтисячі ОСББ та житлових кооперативів, на що з обласного бюджету виділили 4,6 мільйона гривень.

Цього року на енергоефективні заходи в обласному бюджеті передбачено 3,5 млн грн, зокрема 1 млн грн – для відшкодування відсотків за «теплими кредитами» та 2,5 млн грн – для учасників програми «ЕНЕРГОДІМ». Цьогоріч вже здійснено 75 відшкодувань для ОСББ.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень