До Землі летить один із найбільших в історії астероїдів: Дата наближення

Який розмір цього небесного тіла?

У суботу, 25 березня, на відстані 175 029 км від центру Землі пролетить нещодавно відкритий астероїд, який має назву 2023 DZ2.

Цей астероїд вперше спостерігали в обсерваторії Ла-Пальма, що в Іспанії, 27 лютого цього року. Його передбачуваний діаметр становить від 43 до 95 метрів. 

Це найбільший астероїд, який пролетить повз Землю від вересня 2021 року, і 21-ий за величиною навколоземний об'єкт, який пролетить повз нас за всю історію спостережень, – кажуть вчені.

Астрономи припустили найгірший сценарій, коли астероїд може зіткнутися із Землею. Розмір ударного кратера залежатиме від швидкості та складу астероїда, а також від природи поверхні удару. Астероїд такого розміру потенційно може створити кратер діаметром приблизно 160-500 м. Однак вчені наголосили, що це приблизна оцінка, і фактичний розмір ударного кратера може залежати від низки факторів. 

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень