До РДГУ з’їхалися усі екстрені служби (ФОТО)

Проводять навчання

На вулиці Пластовій поблизу одного з корпусів РДГУ проходять навчання екстрених служб. На місці події очевидці помітили співробітників ДСНС та вибухотехніків.

ОНОВЛЕНО

Як повідомила пресслужба ДСНС, сьогодні в області розпочалися командно-штабні навчання щодо дій органів управління та сил цивільного захисту у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій.

Основною метою навчань є відпрацювання дій керівників усіх рівнів при загрозі чи виникненні надзвичайних ситуацій, а також визначення шляхів вдосконалення роботи щодо забезпечення безпеки життєдіяльності населення на території регіону.

Упродовж 9-11 листопада в регіоні відпрацьовуватимуть практичні та теоретичні ввідні, а саме: загроза та умовне виникнення надзвичайної ситуації природного характеру, загроза вибуху боєприпасів, переведення цивільного захисту Рівненської області з режиму функціонування у мирний час в режим функціонування в умовах особливого періоду.

За результатами навчання визначать ступінь готовності органів управління та сил цивільного захисту до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень