Українських студентів зможуть позбавляти ступеня бакалавра і магістра

В яких випадках?

Колаж Радіо Трек
Колаж Радіо Трек

У випадках порушення академічної доброчесності студентів позбавлятимуть ступенів бакалавра та магістра.

Рішення про це Кабмін ухвалив сьогодні, 26 серпня, повідомляє видання Факти.

Уряд затвердив порядок скасування рішення про присудження ступеня бакалавра та магістра. Цей порядок визначає процедуру у разі виявлення таких фактів порушення академічної доброчесності:

  • плагіату;
  • фальсифікації;
  • списування;
  • обману;
  • хабарництва.

Так, якщо вищий навчальний заклад отримає інформацію про вищезазначені порушення у роботі студента, якому присвоїли ступінь вищої освіти, то за рішенням вченої ради вишу створюється експертна комісія.

Вона вивчає роботу студента та виносить рішення щодо позбавлення ступеня вищої освіти та вилучення диплому.

Втім, студенти, яких позбавлять ступеня, впродовж двох місяців можуть оскаржити рішення в Міністерстві освіти та науки України або ж у суді.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень