Для вояків на Рівненщині зібрали понад 700 книжок

Обласна книгозбірня активно долучилася до Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна»

Упродовж 2015 року було зібрано та передано до військової частини в Рівному та бібліотеки Рівненського загальновійськового полігону 760 книг.

Акція полягала у зборі книг та періодичних видань для військових частин міста та області для підтримки бойового духу та патріотичного виховання українських військовослужбовців. Було зібрано 546 примірників художньої літератури, 133 науково-популярних видання з історії української держави, Збройних сил України, культури, понад 80 енциклопедій та інших довідкових видань, - розповіли у «Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці».

Допомагали зібрати літературу у комунальному закладі «Рівненська обласна бібліотека для молоді» Рівненської обласної ради, Костопільській та Березнівській центральних районних бібліотеках. Взяли участь в акції також місцеві видавництва та користувачі обласної книгозбірні.

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень