Дітям із вадами зору показали адаптовані мультфільми

Вихованцям садочка показали мультфільми з тифлокоментарем

Вихованці садочка № 35 комплексного типу для дітей з вадами зору «Весняночка», що у місті Рівне на вулиці Гагаріна, 73, переглянули адаптовані мультфільми «Як песик і кошеня мили підлогу», «Чарівні окуляри», «Історія про дівчинку, яка наступила на хліб».

Завдяки зусиллям працівників Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки дітки побачили мультфільми з тифлокоментарем (закадровий лаконічний опис предмета, простору чи дії). 

Такі перегляди фільмів та мультфільмів для людей з порушенням зору та слуху комунальний заклад започаткував у 2015 році.

«Маленькі філософи розмірковували про важливість дружби, поваги до старшого покоління, шанування хліба. Усі присутні зарядилися позитивними емоціями щасливих та усміхнених дітлахів», – повідомили бібліотекарі.

За матеріалами прес-служби Рівненської обласної ради.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень