Дизайнерка з Харкова пошила ексклюзивну норкову шубу для Ксенії Собчак (ФОТО/ЦІНА)

За мотивами старовинних татуювань!

На фото Ксенія Собчак
На фото Ксенія Собчак

Дизайнерка з Харкова Анастасія Фурс, яка займається пошиттям ексклюзивного брендового одягу, створила унікальну норкову шубу для відомої журналістки Ксенії Собчак.

Про це сама ж дизайнерка повідомила на своїй сторінці в Instagram.

Подаємо текст мовою оригіналу

Что уж скрывать ? Создавалась шуба конечно же с трепетом,под личным моим контролем, подошла к этапу произведения искусства с любовью и душой ❤️. Для меня каждый индивидуальный заказ клиента – это уже достижение и новая ступень Когда Ксения Анатольевна обратилась ко мне за пошивом под заказ ,я была приятно удивлена . Где Москва и где Харьков ? – йдеться у повідомленні.

Шуба білого кольору зі старовинними татуюваннями, як відзначила Ксенія Собчак у мережі. До слова, нещодавно Собчак зняла фільм про тортури в колоніях та СІЗО.

Відомо, що шубу пошили із норки. Коштує вона 7500 доларів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень