Дивні дива Рівнеради: Міський голова видав окреме розпорядження, щоб чиновники виконували закони

Зокрема у документі йдеться, що на запити треба давати повні і вичерпні відповіді

Виявляється, для того, щоб Рівнерада виконувала закони України, необхідно видати окреме розпорядження.

Зокрема, такий документ тиждень тому підписав міський голова. По суті Олександр Третяк розпорядився, щоб його підлеглі виконували закони України «Про звернення громадян» та «Доступ до публічної інформації».

Серед іншого у розпорядженні йдеться, що треба писати «повні та вичерпні відповіді на інформаційні запити у визначені законодавством терміни». Тобто, замість того, щоб карати за невиконання роботи, працівників, які отримують зарплату з бюджету громади, просять виконувати свої обов’язки, як належить.

А справи у діловодстві міськвиконкому та комунікаціях міської влади з населенням справді не найкращі. Наприклад, розпорядження міського голови не оприлюднювали майже місяць.

Також у розпорядженні від 6 вересня мер називає своїм підлеглим розділи сайту міської ради, які не оновлюються, і вказує, що треба «проаналізувати та оновити інформацію на офіційному сайті міської ради».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень