У Рівному – мінус 2 управління. Процес ліквідації почався

Все, чим вони займалися, перейде у підпорядкування спеціального Департаменту

Рівнерада
Рівнерада

У Рівнераді стане на два структурних підрозділи менше.

У місті розпочали процес ліквідації управління торгівлі, яке займає цілий поверх адмінприміщення на вул. Поштовій з усіма належними персонами та атрибутами – начальником, заступником, приймальною, секретарем, машиною, водієм та іншими посадовцями, захищеними чималим бюджетним кошторисом.

Розпочали процес ліквідації ще торік, тоді планували, що з 10 працівників лишиться всього 4. А в понеділок міська рада оприлюднила проєкт рішення про приєднання управління торгівлі та управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій – до Департаменту економічного розвитку.

Зауважимо, що цей Департамент є правонаступником всіх прав та обов’язків реорганізованих шляхом приєднання управління торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування й управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій. 

Наступна сесія Рівнеради має затвердити акт з передачі активів і пасивів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень