Дива не сталося: пасажири маршруток Квасилів-Рівне відзавтра будуть платити більше (ФОТО)

На кілька гривень

За проїзд у маршрутках Квасилів - Рівне вже відзавтра треба буде платити більше.

У маршрутках вже навіть з’явилися оголошення про зміни. 

Нагадаємо, 5 липня у Квасилові відбулася зустріч влади з перевізниками та місцевими жителями. Спільно вони обговорювали майбутнє підняття вартості на проїзд з обласного центру до селища.

Тоді домовилися, що вартість проїзду зросте на 3 грн – до 12 грн за поїздку із Квасилова до Рівного.

 

 

А раніше були такі ціни:

З Квасилова до Рівного нині курсують 8 автобусів.

До слова, проїзд у маршрутках Рівне - Здолбунів поки по 18 грн, але ймовірно вартість квитка зросте до 23-24 грн, повідомляв раніше начальник управління інфраструктури Рівненської ОДА Федір Мисюра.

Тоді він зауважив, що основна причина подорожчання – це значне падіння пасажиропотоку через обмеження по ковід-19 і значне зростання витратних статей, таких як заробітна плата, податкове навантаження, запчастини, паливо-мастильні матеріали та обслуговування транспортних засобів.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень