Діти зі Сходу побували у рівненських поліцейських (ФОТО)

Брали до рук спецзасоби, спілкувалися з собаками

Учетверте на гостини на Рівненщину завітала група школярів із прифронтового міста Авдіївка Донецької області. Традиційно їх прийняв дитячий санаторій «Електронік-Рівне», а от вперше вони побували в поліції та ознайомилися із роботою поліцейських.

Діти з прифронтової Авдіївки побували в обласному управлінні Нацполії Рівненщини та в районному відділенні. Вже вчетверте школярі зі Сходу гостюють на Рівненщині традиційно в дитячому санаторії «Електронік». Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Рівненщини:

Під час екскурсії дітям показали, якими видами зброї та спецзасобами користуються поліцейські, де її зберігають і отримують, у яких випадках використовують і застосовують. Про все це розповів гостям інспектор дозвільної системи.

Ознайомили дітей зі своєю роботою і спеціалісти-вибухотехніки, а можливість поспілкуватися із чотирилапими поліцейськими подарували кінологи.

Емоцій школярам додала екскурсія у відомчий музей, де вони побачили раритетні для них і знайомі багатьом поколінням правоохоронців експонати. Ту техніку, яку раніше використовували на службі в роботі працівники органів внутрішніх справ, діти залюбки роздивлялися і розпитувалися, що і як працює.

На згадку про себе учні передали правоохоронцям вимпел свого рідного міста та подякували за теплу зустріч.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень