Рівнянин розробив унікальний винахід

Збройні сили не хочуть використовувати

Винахідник з Рівного Сергій Марков розробив дульний компенсатор - пристрій, що кріпиться на дуло гвинтівки та послаблює наслідки від пострілу зі зброї для того, хто стріляє. Відмінність цього від інших компенсаторів - він гасить полум’я та зменшує звук. Про це повідомляє Крапка.

За словами винахідника, аналогів пристрою немає у всьому світі.

Цей виріб я створив близько 20 років тому, проте закинув, як то кажуть, у довгу шухляду. З початком бойових дій на Донбасі подумав, що компенсатор неабияк допоможе нашим солдатам, став його удосконалювати.

Дульний тонус-компенсатор має здатність «гасити» полум’я та робити постріл беззвучним. Ці два фактори дуже важливі та значно зменшують ризик спіймати кулю противника у відповідь.

Також він допомагає воїну точніше цілитися, підкреслив винахідник. Наразі бійці ЗСУ цей пристрій використовують у бойових діях в АТО.

Рівнянин уже встиг запатентувати свою розробку. Однак попри пропозицію, збройні сили не хочуть його використовувати, адже у них вже є аналоги. Втім, Марков запевняє, що

його компенсатор значно безпечніший та досконаліший.

Наостанок Марков додав, що також розробив спеціальні імітатори на зброю, які здатні підсилювати або приглушувати звук пострілу. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень