У Рівному колядували діти з Донбасу

Та зайшли до мера міста

Діти з Авдіївки зустрілись сьогодні з мером Рівного Володимиром Хомком. Зустріч пройшла в залі засідань Рівненського міськвиконкому. Делегація учнів трьох Авдіївських шкіл прибула оздоровлюватись у санаторії «Електронік». Там вони живуть з 30 грудня у супроводі двох педагогів.

За час відпочинку дітлахи побували в музеях Рівного, драмтеатрі, та зіграли в боулінг. Також вони разом із Рівнянами відзначили й Різдво. Зокрема ходили  містом та співали колядки. Як наслідок – вивчили багато нових пісень та отримали масу емоцій, розповідає супроводжуючий педагог Людмила Тригуб:

Звичайно звичаї, обряди, спілкування, ставлення. В основному знали свої колядки, які співають на Авдіївщині, а тут вивчили нові, які співають в цьому краї. 

Ще діти з Донбасу мали нагоду об’їхати і західну Україну. Людмила Дрогуб каже, що її вихованцям дуже сподобався Львів, а справжній захват викликала Острозька академія. Свій відпочинок делегація закінчить 17 січня. Вони планують побувати ще у зоопарку та ляльковому театрі.

Сьогодні ж, після зустрічі з мером міста, їхня велика компанія вирушила колядувати до обласного управління освіти. Також в планах побачити, як навчаються в рівненських школах.

Додамо, що до нашого міста на Різдво завітали діти й з Маріуполя. Вони також колядували та відвідали музеї бурштину й Уласа Самчука.

Влад Пєрязєв Радіо Трек

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень