Діти з Луганська на Рокитнівщині каталися на конях

60 дітей, що приїхали на оздоровлення в нашу область, побували і на Рокитнівщині

Зокрема, там діти отримали змогу ознайомитися з пам’ятними знаками регіону. Також гості відвідали кінно-спортивну школу. Як відзначає голова Рокитнівської РДА Василь Кушнір, і гості, і самі господарі отримали приємні враження:

Але коли ці дітлахи каталися верхи, це було приємно бачити. Ту радість, ті емоції, які їх переповнювали. Взагалі дітям запам’яталось. Принаймі, я мав декілька дзвінків, що навіть не розраховували, що на Рівненщині, на Західній Україні так їх приймуть.

Також діти вже відвідали Львів та Дубно – ці екскурсії гостям подарував міський голова. В Рівному діти відвідали зоопарк та побували на безкоштовному сеансі в кінотеатрі.

Також рівненські волонтери придбали для гостей квитки до Києва та від Києва до Лисичанська.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень