Діти Вараша побували в гостях у рятувальників (ФОТО)

На екскурсію до 12-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Рівненській області завітали юні варашівці.

Під час екскурсії співробітники Служби порятунку продемонстрували дітям пожежні автомобілі, бойовий одяг, захисне спорядження та пожежно-технічне обладнання.

Також рятувальники розповіли малечі про правила пожежної безпеки в побуті, безпечної поведінки на воді та природі, особливо у літній пожежонебезпечний період, та як треба діяти в разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації, виявлені підозрілих предметів, що можуть містити вибухівку тощо.

За словами керівника підліткового клубу Кузнецовського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді , діти давно хотіли поближче познайомитись із рятувальниками.

Після екскурсії хлопчики та дівчата фотографувалися з рятувальниками та пожежною технікою на згадку.

За матеріалами ГУ ДСНС України у Рівненській області

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень