Ді Капріо зніматиме серіал

Разом з Мартіном Скорсезе

В час, коли майже всі зірки першого ешелону перебралися на малий екран, Леонардо Ді Капріо вирішив зняти серіал. За даними видання The Hollywood Reporter, актор спільно з режисером Мартіном Скорсезе екранізує бестселер Еріка Ларсена «Диявол у білому місті». Серіал про першого серійного вбивцю Америки вийде на стрімінговому сервісі Hulu, і, як сподіваються шанувальники, Ді Капріо зіграє в ньому одну з головних ролей.

Перенести історію Ларсена на великі екрани хотіли протягом п'ятнадцяти років. Спочатку права на книгу належали студії Warner Bros., потім перейшли до Paramount; на одну з головних ролей розглядали Тома Круза, а режисерське крісло в проекті повинна була зайняти оскароносна Кетрін Біглов. І тільки в 2010 році Ді Капріо придбав права на екранізацію. Чи зіграє він одного з персонажів або разом з Мартіном Скорсезе виконуватиме лише продюсерські обов'язки, поки невідомо.

«Диявол у білому місті» розповідає жахливу і правдиву історію першого серійного вбивці Америки Генрі Говарда Голмса, чиє ім'я нерозривно пов'язане з Всесвітньою виставкою в Чикаго в 1893 році. Голмс залишив в історії кривавий слід, збудувавши «Замок убивств» -  готель, в якому катував, спотворював і вбивав молодих жінок. Лише чиста випадковість допомогла поліції зупинити маніяка, і як саме їм вдалося це зробити, покаже майбутній серіал.

До речі, Леонардо Ді Капріо свою кар'єру розпочав якраз із серіалів. Сьогодні мало хто пам'ятає, але ще дитиною він зіграв у «Санта-Барбарі»  Мейсона Кепвелла в дитинстві.

Нагадаємо, нещодавно у Ді Капріо забрали Оскара.

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень