У Ді Капріо забрали «Оскара»

Через друга

Американська влада попросила Леонардо Ді Капріо повернути статуетку «Оскара», яку він отримав у подарунок від свого друга Джо Лоу. Нагорода належала акторові Марлону Брандо за роль у драматичній картині 1954 року «В порту». 

Друга Ді Капріо, фінансиста Джо Лоу, позаторік звинуватили у масштабних фінансових махінаціях. Через цей скандал актор був змушений відмовитися від дорогих подарунків товариша, куплених на крадені гроші. Крім статуетки, Джо подарував Лео картину Пікассо «Натюрморт з головою бика», яку Ді Капріо також повернув.

Відзначається, що завдяки незаконно отриманим коштам Джо Лоу також спонсорував фільм «Вовк з Волл-стріт», за який Ді Капріо номінувався на «Оскар». Заповітну статуетку актор отримав пізніше за роль у фільмі «Легенда Г'ю Гласса» й її у нього ніхто не відбере.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень