Дев`ять підприємств Рівненщини визнані кращими в Україні

Сьогодні в Рівненській ОДА відбулось їх урочисте нагородження

Дев`ять підприємств Рівненщини стали переможцями щорічного загальнодержавного конкурсу якості продукції товарів, робіт і послуг «100 кращих товарів України». Ще півсотні визнані кращими на обласному рівні.

За цими показниками Рівненщина друга в Україні, говорить директор держпідприємства «РівнеСтандартМетрологія» Анатолій Камінський:

 

 

- У нас 9 перемог на загальнодержавному рівні цього року. А такі великі області, як Харківська, Дніпропетровська, Київська – по 3-4. На регіональному рівні – 50 переможців, і більше 100 учасників було. Це свідчення того, що у Рівненській області розвивається і великий, і малий, і середній бізнес.

Переможці загальноукраїнського етапу, згідно з постановою Мінекономіки, мають можливість впродовж двох років маркувати свою продукцію знаком «100 кращих товарів України».

Втім, для переможців обласного етапу поки жодних преференцій не надається, зокрема на Рівненщині. З пропозицією запровадити їх звернувся Анатолій Камінський до керівництва області. З його слів, до прикладу, це може бути сприяння у залученні інвестицій для підприємств.

До слова, виставку та ярмарок продукції переможців конкурсу планується провести восени у Рівному на «Лебединці».

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень