Девід Бекхем потерпає від психічного розладу

Про невроз колишнього футболіста розповіла його тренер

Фітнес-гуру Аня Лахірі, які тренує багатьох знаменитостей Великої Британії, розповіла про психічний розлад Девіда Бекхема, пише Mirror. Дівчина розказала, що спортсмен завжди прибирає за собою гантелі й інше спортивне приладдя, яке він використовує під час тренувань.

«Одного разу я обернулася, а Девід прибрав все!», - із захопленням зауважила Аня.

Втім, з’ясувалося, що причиною тому є не просто акуратність Бекхема, а обсесивно-компульсивний розлад. Як виявилося, Девід просто не може терпіти, коли предмети розкидані. В одному зі своїх інтерв'ю він сказав:

«У мене обсесивно-компульсивний розлад, через який я все складаю в пряму лінію або розподіляю по парам. Наприклад, в номері готелю я не можу розслабитися до тих пір, поки я не покладу в ящики всі книги і брошури. Все має бути ідеально».

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень