Девід Бекхем потерпає від психічного розладу

Про невроз колишнього футболіста розповіла його тренер

Фітнес-гуру Аня Лахірі, які тренує багатьох знаменитостей Великої Британії, розповіла про психічний розлад Девіда Бекхема, пише Mirror. Дівчина розказала, що спортсмен завжди прибирає за собою гантелі й інше спортивне приладдя, яке він використовує під час тренувань.

«Одного разу я обернулася, а Девід прибрав все!», - із захопленням зауважила Аня.

Втім, з’ясувалося, що причиною тому є не просто акуратність Бекхема, а обсесивно-компульсивний розлад. Як виявилося, Девід просто не може терпіти, коли предмети розкидані. В одному зі своїх інтерв'ю він сказав:

«У мене обсесивно-компульсивний розлад, через який я все складаю в пряму лінію або розподіляю по парам. Наприклад, в номері готелю я не можу розслабитися до тих пір, поки я не покладу в ящики всі книги і брошури. Все має бути ідеально».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень