Дешеве м'ясо зникло з українських прилавків: ціни зросли до 172 грн/кг

Скільки зараз коштує курятина, яловичина та свинина

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

В Україні стрімко дорожчає м’ясо.

Тепер найдешевше можна знайти лише від 100 грн/ кг.

За рік ціни на куряче філе, яловичину та свинину в Україні зросли на 25,5%, 18,8% та 7,4% відповідно. Тепер курятина коштує від 115 грн/кг. За кілограм яловичини продавці просять у середньому від 172 грн, а за свинину – від 124 грн, повідомляє Today.ua.  

Через високу собівартість українського м'яса зростає його імпорт із західноєвропейських країн, де воно коштує дешевше.

В Україну все частіше привозять закордонну свинину.

Імпорт цього м'яса у 7 разів перевищив експорт продукту. А через збільшення обсягу імпорту скорочується виробництво вітчизняного продукту, що призводить до ще більшого його подорожчання.

Зростання цін на м'ясо експерти пов'язують зі зростанням цін на енергоносії. З цієї ж причини буде зростання  цін та соняшникову олію, хліб, вершкове масло та молоко.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень