Держслужбовцям офіційно заборонили лайку на роботі

Сьогодні вступила у силу спеціальна постанова Кабміну

Відтепер державним службовцям України заборонено на робочому місці конфліктувати, лаятися, битися, грубіянити, використовувати партійну символіку та публічно висловлюватися про підтримку якоїсь політсили. Чиновники повинні утриматися "від будь-яких проявів публічної критики діяльності державних органів, їх посадових осіб".

Про це йдеться в постанові №65 від 11 лютого 2016 року Кабінету міністрів Про затвердження Правил етичної поведінки державних службовців за підписом прем'єр-міністра Арсенія Яценюка. Документ сьогодні, 23 лютого, оприлюднили на урядовому порталі.  Дія постанови також поширюється на керівників держпідприємств.

Для відновлення громадської довіри до діяльності державних органів, їх посадових осіб урядом прийнято рішення про запровадження стандартів етичної поведінки державних службовців. 

 

Відповідна постанова враховує прогресивний і успішний досвід країн-членів ЄС.

 

За основу акта взято запроваджену в Республіці Польща модель гарантування максимальної прозорості діяльності державних органів. 

 

Прийняття акта започатковує єдині обов'язкові вимоги до стандартів етичної поведінки, доброчесності у діяльності державних службовців, а також сприятиме недопущенню тиску з боку представників бізнесу чи політичних сил на посадовців державних органів, – ідеться в поясненні до постанови.

Під час прийому на державну службу нових працівників будуть знайомити з цією етичною інструкцією.

Пункт про прозорість та підзвітність передбачає

"для державних службовців першої та другої категорії ведення обліку телефонних розмов та особистих зустрічей з представниками політичних партій, народними депутатами України, суб'єктами господарювання або їх уповноваженими особами, а також надання інформації про такі розмови та зустрічі у порядку, встановленому законодавством про доступ до публічної інформації; ведення обліку фактів використання транспортних засобів, майна, інших матеріальних та нематеріальних активів, наданих за рахунок фізичних чи юридичних осіб у службових цілях".

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень