Євтушок готовий підтримати відставку Яценюка

Народний депутат від Рівненщини заявив про це в ефірі 112 каналу

Завтра, 16 лютого, у Верховній Раді звіт про роботу за 2015 рік представлятиме кабінет міністрів. Нагадаємо, бурхливе обговорення у суспільстві викликали заяви прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, що у разі визнання цього звіту незадовільним, народні депутати мають право висловити недовіру кабміну і у повному складі відправити його у відставку. Як голосуватиме завтра  у Верховній Раді  народний депутат від Рівненщини Сергій  Євтушок, він розповів у інтерв'ю.

Розпочинається новий тиждень. І, напевно, вся Україна очікує від цього тижня, від влади, від обставин, які склалися - виходу з кризи політичної, яка дуже гостро, зараз має пікову фазу. Українське суспільство і ми, "Батьківщина", перебуваючи в одній орбіті, вимагаємо повного перезавантаження разом з прем'єр-міністром, - сказав Сергій Євтушок.

  

Представник "Батьківщини" висловив переконання, що суспільство нині чекає на повне перезавантаження влади, тож, очевидно, Сергій Євтушок підтримає відставку Яценюка. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

Більше оголошень