Євтушок готовий підтримати відставку Яценюка

Народний депутат від Рівненщини заявив про це в ефірі 112 каналу

Завтра, 16 лютого, у Верховній Раді звіт про роботу за 2015 рік представлятиме кабінет міністрів. Нагадаємо, бурхливе обговорення у суспільстві викликали заяви прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, що у разі визнання цього звіту незадовільним, народні депутати мають право висловити недовіру кабміну і у повному складі відправити його у відставку. Як голосуватиме завтра  у Верховній Раді  народний депутат від Рівненщини Сергій  Євтушок, він розповів у інтерв'ю.

Розпочинається новий тиждень. І, напевно, вся Україна очікує від цього тижня, від влади, від обставин, які склалися - виходу з кризи політичної, яка дуже гостро, зараз має пікову фазу. Українське суспільство і ми, "Батьківщина", перебуваючи в одній орбіті, вимагаємо повного перезавантаження разом з прем'єр-міністром, - сказав Сергій Євтушок.

  

Представник "Батьківщини" висловив переконання, що суспільство нині чекає на повне перезавантаження влади, тож, очевидно, Сергій Євтушок підтримає відставку Яценюка. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень