Держбюджет на 2023 рік затвердили і вже точно відомо, чи буде індексація пенсій

Йдеться про щорічний перегляд розміру виплат у березні

Днями Верховна Рада затвердила держбюджет України на 2023 рік. Нардепи, до речі, поставили рекорд за термінами його ухвалення.

Відомо, що фінальна редакція держбюджету дещо змінилася, зокрема це стосується загальних видатків, передусім Пенсійного фонду, показників ВВП та інфляції, середньої зарплати тощо.

Загалом видатки на 2023 рік збільшили на 66,8 млрд грн (до 2,58 трлн грн). Зокрема, йдеться про збільшення видатків ПФУ на 38,9 млрд грн - до 271,9 млрд грн.

 

За словами першого заступника міністра фінансів Дениса Улютіна, це зробили задля забезпечення індексації пенсій наступного року.

А це значить, що індексації пенсій - бути! У березні 2023 року уряд перегляне розмір пенсійних виплат і збільшить їх. Щоправда, на скільки саме - поки невідомо.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень