Депутати-футболісти у Рівному збиратимуть кошти особливому хлопчику (ФОТО)

На операцію та реабілітацію

Фото ілюстративне

У суботу, 14 вересня, о 15:00 на стадіоні ДЮСШ №4 на вул. Фабрична, 7 відбудеться благодійний футбольний матч. Гроші збиратимуть Володимиру Потерусі, дитині з інвалідністю.

- Задля цієї благородної мети на футбольне поле ДЮСШ №4 вийдуть команди депутатів молодіжної міської ради та депутатів Рівненської міської ради 7 скликання. Зібрані кошти надійдуть на лікування Володимиру Потерусі, 2016 року народження, у якого вроджений вивих обох стегнових кісток. Через це хлопчик відстає у психомоторному розвитку, немає можливості відвідувати дошкільний заклад та спілкуватися з ровесниками. Дитина потребує реабілітації, — повідомляє прес-служба міської ради.

Восени цього року хлопчику видалятимуть метало фіксатори.Збір коштів проводить благодійна організація «Елеос Рівне».

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень