Передумали? Змушувати забудовників зводити зупинки у Рівному вже не будуть

Йдеться про зупинки на вулиці Костромській біля житлових комплексів «Рівненська брама» і «Спектрум»

Адже на засідання бюджетної комісії міськради прийшов мешканець «Спектруму» Олег Кутузов, який поцікавився, чому депутати хотіли, щоб цим займався саме забудовник. Адже той сплатив пайову участь на розвиток інфраструктури міста. А у цей внесок вклалися мешканці-інвестори будівництва.

Говорить Олег Кутузов:

Мешканці житлового комплексу фактично сплатили ці кошти. Тому що вони були включені у вартість квартир. Трансформаторна підстанція, реконструкція лінії до житлового комплексу, насосно-каналізаційна, насосна станція. Це все витрати на інфраструктуру.

Також він нагадав, що зупинками будуть користуватися не лише мешканці нових житлових комплексів, а й учасники АТО, які житимуть в одноповерховій забудові у напрямку села Бармаки. І розташовані вони мають бути на комунальній землі.

Голова бюджетної комісії Олег Карпяк дав йому таке пояснення:

Для того, щоб закільцювати і пустити туди новий маршрут, який має обслуговувати ці нові мікрорайони, у нас є недороблена одна дорога – бульвар Хмельницького. Для чого будувати спочатку зупинки, а потім дорогу? Тобто логіка в нас якась кривобока. Як на мене, логічніше спочатку зробити дорогу, а потім при бажанні робити зупинки.  

Нагадаємо, що на попередньому засіданні комісії заступник міського голови Сергій Васильчук просив начальника управління капітального будівництва Сергія Кушніра провести переговори із забудовниками, щоб вони звели на вулиці Костромській зупинки. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень