ON-LINE

Передумали? Змушувати забудовників зводити зупинки у Рівному вже не будуть

середа, 24 квітня 2019
Йдеться про зупинки на вулиці Костромській біля житлових комплексів «Рівненська брама» і «Спектрум»
Олег Кутузов

Адже на засідання бюджетної комісії міськради прийшов мешканець «Спектруму» Олег Кутузов, який поцікавився, чому депутати хотіли, щоб цим займався саме забудовник. Адже той сплатив пайову участь на розвиток інфраструктури міста. А у цей внесок вклалися мешканці-інвестори будівництва.

Говорить Олег Кутузов:

Мешканці житлового комплексу фактично сплатили ці кошти. Тому що вони були включені у вартість квартир. Трансформаторна підстанція, реконструкція лінії до житлового комплексу, насосно-каналізаційна, насосна станція. Це все витрати на інфраструктуру.

Також він нагадав, що зупинками будуть користуватися не лише мешканці нових житлових комплексів, а й учасники АТО, які житимуть в одноповерховій забудові у напрямку села Бармаки. І розташовані вони мають бути на комунальній землі.

Голова бюджетної комісії Олег Карпяк дав йому таке пояснення:

Для того, щоб закільцювати і пустити туди новий маршрут, який має обслуговувати ці нові мікрорайони, у нас є недороблена одна дорога – бульвар Хмельницького. Для чого будувати спочатку зупинки, а потім дорогу? Тобто логіка в нас якась кривобока. Як на мене, логічніше спочатку зробити дорогу, а потім при бажанні робити зупинки.  

Нагадаємо, що на попередньому засіданні комісії заступник міського голови Сергій Васильчук просив начальника управління капітального будівництва Сергія Кушніра провести переговори із забудовниками, щоб вони звели на вулиці Костромській зупинки. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Папуга

    Сьогодні в районі села Біла Криниця зник ручний папуга сірого кольору з червоним хвостом,...
  • Втрачено сумку та гаманець з документами

    Напередодні ввечері з автомобіля, що стояв біля приймального відділення дитячої лікарні на...
  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного