ON-LINE

Депутати облради не виділили кошти на ремонт багатостраждального інфекційного відділення

понеділок, 21 березня 2016
Обіцяють це зробити після вивчення питання профільним управлінням

На закінчення ремонтних робіт в інфекційному відділенні, що у рівненській міській лікарні, але обслуговує мешканців усієї області, не вистачає трохи більше півмільйона гривень. Зауважимо, що про жахливий стан у цьому відділенні влада знає вже давно, з 2008 року воно не придатне для експлуатації. З проханням надати кошти з обласного бюджету до депутатів під час засідання комісії звернулася член громадської ради при міськвиконкомі Тамара Савінкова, яка особисто контролювала проведення всіх робіт та використання фінансів на цьому об’єкті. Вона каже, що у випадку реконструкції відділення необхідно було б шість мільйонів, але це виявилися непосильні кошти, тож вирішили обмежитися ремонтними роботами на мільйон, які ледве просуваються ще з 2013 року. Пані Тамарі й особисто доводилося проходити лікування в цих жахливих умовах:

В 2013-му році виділено було 150 тисяч, в минулому - 450 тисяч. Капітальний ремонт в будівлі почався. А для завершення сьогодні потрібно 549 тисяч гривень. Я дуже прошу вас підтримати і виділити субвенцію з цільовим призначенням

Члени обласної комісії засумнівалися у необхідності та доцільності надання цих коштів з обласного бюджету, адже відділення все ж на балансі міста. Керівник департаменту фінансів області Лідія Біляк запропонувала міській владі звернутися за субвенцією у місцеві бюджети області. В результаті члени бюджетної комісії все ж не погодили надання цих коштів, натомість чекатимуть узгодженої позиції від ОДА та обласного управління охорони здоров’я з цього приводу. Можливо, управлінці вирішать перенести відділення в обласний заклад, аби в подальшому зняти неузгодженість у фінансуванні. 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного