ON-LINE

З Рівненської поліції звільнили всіх сержантів, які охороняли громадський порядок у Рівному

понеділок, 21 березня 2016

З Рівненської поліції днями звільнили увесь сержантський склад, який виконував роботу з охорони громадського порядку у Рівному. 

У зв’язку з цим на сьогодні правоохоронців, які б патрулювали вулиці міста, критично не вистачає, говорить начальник Рівненського відділу поліції Василь Зелінський:

- Сержантський склад, який входив до складу роти патрульної служби, у п'ятницю їх скоротили. Їхні обов'язки зараз ніхто не виконує. Забезпечують ту роботу, яку вони виконували по охороні громадського порядку, офіцерський склад, якого, на превеликий жаль, фізичного ресурсу не вистачає критично.

Додамо, що забезпечувати громадський порядок у Рівному повинні нові патрульні поліцейські, які наразі проходять навчання.

У відділі комунікації Нацполіції Рівненщини запевняють, що через місяць, орієнтовно у першій половині квітня близько 200 поліцейських складуть усі необхідні іспити й вийдуть на вулиці Рівного. А поки щоденно до патрулювання міста долучають співробітників роти особливого призначення, групи швидкого реагування, слідчо-оперативні групи та ДПС при Нацполіції Рівненщини.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено ID-картку на прізвище Гаврильчук

    У Рівному в районі обласної лікарні знайдено ID-картку на прізвище Гаврильчук...
  • Втрачений техпаспорт на автомобіль

    Загублений техпаспорт від автомобіля SKODA Octavia  на польській...
  • У районі Басового Кута загубився цуцик

    Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного