«Молдавський підхід» до ремонтів теплотрас зацікавив депутатів Рівного

На засіданні комісії міськради з питань міського господарства

Так, депутат Олег Дзецько поцікавився, чи погоджує «Рівнетеплоенерго» ремонти теплотрас зі шляховиками, щоб не виходило так, що дорогу розкопали і залишили незаасфальтованою. Мовляв, буває такий «молдавський підхід» до роботи.

На це головний радник «Рівнетеплоенерго» Людмила Данилюк відповіла таке:

Ми для того, щоб розпочати ці роботи, отримуємо дозвіл через ЦНАП. І там проходять всі погодження. І благоустрій відбувається. І в нас є спеціальний графік проведення благоустрою на цих ділянках. Погодження відбувається 100-відсотково зі всіма.

Також Людмила Данилюк додала, що для того, щоб отримати дозвіл на проведення земельних робіт у ЦНАПі, їм дають перелік організацій, з якими вони мають погодити ремонти тепломереж. І тільки після цих погоджень вони отримують дозвіл на роботи.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень