Познайомилися з досвідом та діяльністю аграріїв: як на Рівненщині відзначили день поля (ФОТО)

Обговорювали нові технології обробітку землі

Керівники та депутати Рівненської обласної ради, науковці, фахівці у сфері сільського господарства поїхали в колишній Гощанський район. Вони обговорювали органічне господарювання і нові технології обробітку землі на базі ТзОВ «Дедденс Агро».

День поля - традиційний захід на Рівненщині, що дозволяє познайомитися з досвідом у сфері агро-виробництва та у практичний спосіб дослідити особливості діяльності українських аграріїв.

Вирощування органічних культур вимагає також чималих капіталовкладень. Тому звичайним фермерам без дотацій чи інвестицій перейти на органіку доволі важко. До того ж виробництво органічної продукції є досить трудомістким процесом.

Обласна рада свого часу прийняла комплексну програму підтримки наших аграріїв, і підтримка органічного виробництва є однією з її складових, - зазначив голова обласної ради Сергій Кондрачук.

Учасники Дня поля також оглянули посіви у ранній фазі, ознайомилися зі сучасними засобами механізації для ощадливого обробітку ґрунту. Також обмінялися думками щодо проблем та перспектив органічного виробництва у Рівненській області та Україні загалом. Щоби надалі посилити увагу до цього виду агробізнесу та, відповідно, збільшити його підтримку.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Теги: аграрії

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень