Група чехів знайомилась з м. Рівне на особливій екскурсії (ФОТО)

У старому тролейбусі 

До Рівного туристів привело бажання покататися на старовинному тролейбусі - Шкода-9Тр з бортовим номером 001. Тролейбус виготовлений у 1974 році на заводі «Шкода-Остров» (Чехословаччина).

Це перший тролейбус у Рівному, який вийшов на маршрут 24 грудня 1974 року.

 - Він є найстарішим робочим пасажирським тролейбусом України. На маршрутах регулярно не курсує, але завжди радий попрацювати на замовлення - за останні чотири місяці це вже була його п'ята приватна поїздка! І хто тепер скаже, що це не туристична родзинка?

 

Маємо плани відреставрувати реліквію - хоча цьогоріч не склалося з тим, щоб зробити це за кошт Громадського бюджету, ми провели потужну інформаційну кампанію про важливість збереження та відновлення Першого Тролейбуса як об'єкта культурної спадщини Рівного, - повідомили фахівець зі зв'язків з громадськістю «Рівнеелектроавтотрансу» Антон Бриних.

Екскурсійну поїздку для гостей провели водій Ігор Григор'єв та Антон Бриних. Туристи пообіцяли повернутися, кажуть на підприємстві. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень