Де затрималося обіцяне рівнянам тепло?

Це запитання хвилює багатьох

Адже у вересні львівський кліматолог Василь Троцюк обіцяв, що жовтень буде теплим – таким, як осінь на італійських курортах.

Чому немає ще тепла – розповідає Василь Троцюк:

Тепло затрималось в Західній Європі. Там дощова погода. Там циклон, який проривається з Атлантики, і там десь +10 +15 до +20 з чимось градусів. Це тепло поступово насувається до нас. Я обіцяв рівнянам до +20. Воно буде, але, видно, після 25 жовтня. Воно буде дощове тепло, але буде тепліше. У вкрай виграшному становищі будемо в листопаді. Думаю, що ми дочекаємося і +12, і +14 градусів.

За словами Василя Троцюка, ця погода, що зараз встановилась, – це результат надзвичайно холодного північного антициклону, який довів температуру Києва до -4. Цей антициклон викликає східний вітер, який спостерігається вже протягом 10 днів. Антициклон поступово відійшов, але його дихання ще будемо відчувати.

До речі, за 130 років, каже Василь Троцюк, у цьогорічного жоітня була максимально низька температура вночі. І такі показники, зазвичай, збігаються із дуже холодними зимами, приміром, у 1914-1915 роках, коли у  Карпатах було -42 . Втім, він переконаний, що цього року дуже холодної зими не буде. Бо потоки холоду нині взимку нетривалі – 5-6 днів.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень