Рівнянам обіцяють осінь - як в Італії

Львівський кліматолог Василь Троцюк поділився з "Радіо Трек" прогнозом погоди на цю осінь.

За його словами, цього року осінь буде теплою і сухою з температурою вищою за норму. 

Розповідає Василь Троцюк:

Перша декада вересня буде сухою теплою - більше, ніж норма. Похолодання очікується в третій декаді від 20 вересня. Початок жовтня буде теплий, причому в другій-третій декаді, а може навіть і в кінці першої, можливо, будуть навіть заморозки. Дощі чекаються тільки в другій-третій декаді. Листопад, початок до 12-15 числа буде досить теплий. Десь в межах 8-12. Дощі вже чекаються в другій-третій декаді. В останній декаді вже може навіть трошки посніжити. На жаль, з опадами буде не дуже.  

 

Така погода, пояснює кліматолог, зумовлена надходженням сухих антициклонів з півдня і заходу. Це антициклони з пустель Африки і середньої Азії. Кожен з них приносить суху теплу погоду. Отож перше похолодання потрібно очікувати з 20 вересня. Його принесе циклон з півночі. І температура повітря опуститься до 6-8 градусів тепла вночі і 12-15 градусів вдень. Також листопад буде незвично теплим - з температурою 8-12 градусів тепла у першій декаді.

Погода у нас восени буде, як на півдні Італії чи на Балканах, тобто там, куди їздять на курорти. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень