Де провести вихідні з дітьми: цікаві маршрути відпочинку

Цікаві маршрути відпочинку

Чимало батьків замислюються над тим, куди поїхати з дітьми і як провести цей час з користю та задоволенням. Одні родини обирають море за кордоном, інші – шукають цікаві екскурсії у межах України.

Радіо ТРЕК зібрав одні з найцікавіших маршрутів для мандрівок із дітьми.

Оленяча ферма, с. Іза у Закарпатській області

Одне з найпопулярніших місць Закарпаття – єдина в Україні ферма плямистих північних оленів. Вона була створена ще в 1987 році. 

Після численних прохань туристів оленів дозволили годувати з рук. Тварини тут абсолютно не бояться контактувати з людиною.

Національний заповідник "Хортиця"

Дайте дитині можливість більше дізнатися про українських героїв. Відвідайте знаменитий острів Хортиця, де колись базувалося хоробре українське козацтво.

Тут юним гостям дадуть пару цікавих уроків історії, показавши скіфське поховання, передбачуване місце вбивства князя Святослава, а також відбудовану копію Запорізької Січі. Крім того, для дітей передбачено цілу низку спеціальних тематичних екскурсійних програм і майстер-класів.

Кам'янець-Подільський державний історичний музей-заповідник

Це величезне спорудження, на території якого сьогодні розташований музей, який щодня відвідують цілі натовпи туристів. Ця фортеця – частина Старого міста.

Це невелике історичне місто вважається одним з найкрасивіших в Україні. Особливу цінність йому надають старовинна фортеця, церкви та пам'ятники. Таку красу діти мають відвідати обов'язково.

Реабілітаційний центр бурих ведмедів, НПП "Синевир" у Закарпатській області

Єдиний в Україні й навіть у всій Європі. Тварини, які сюди потрапляють – це жертви жорстокого поводження людини або стихійного лиха. Тут їм забезпечується якісне лікування, догляд професійних ветеринарів, здоровий раціон і багато іншого. 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень