Де на Рівненщині в будь-який день можна щепитися Pfizer?

Центри масової вакцинації вже працюють щодня і не тільки в Рівному

Українські черги на вакцинацію проти коронавірусу. Фото ілюстративне, з сайту "Львівський портал"
Українські черги на вакцинацію проти коронавірусу. Фото ілюстративне, з сайту "Львівський портал"

Американської вакцини Pfizer, щепитися якою прагнуть практично всі українці, на Рівненщині достатньо. Нині в області є майже 9 000 доз препарату і незабаром має прибути ще близько 3 000.

Це значить, що центри масової вакцинації можуть безперебійно працювати 7 днів на тиждень, повідомила координаторка з вакцинальної кампанії на Рівненщині Олена Гандзюк:

– У Рівному це діагностичний центр, є також центри масової вакцинації у Вараші, Дубні та Сарнах. Жителі цих районів можуть звертатися для щеплення вакциною Pfizer.

Олена Гандзюк
Олена Гандзюк

Нагадаємо, що віднедавна центри працюють не лише на вихідних, а щодня – з 9:00 до 17:00. Усі охочі можуть або записатися в чергу – через реєстратуру певного медзакладу, або ж зайняти «живу чергу».

В останньому випадку Олена Гандзюк радить приходити ближче до обіду або ж після обіду, оскільки найбільший наплив людей у центрах зазвичай спостерігається вранці.

При цьому варто пам’ятати, що якщо в черзі є люди похилого віку чи батьки з маленькими дітьми, то пріоритетом для медиків, які роблять щеплення, будуть саме вони.

До слова, на Рівненщині є також 122 пункти щеплень. Вони працюють при лікувальних закладах – Центрах ПМСД, амбулаторіях та деяких ФАПах. Там також є вакцина проти ковіду, наголошує Гандзюк.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень