Дарують техніку та продукти: як переселенці оживляють покинуті будинки на Рівненщині (ВІДЕО)

Найкращий варіант для багатодітних сімей

На Рівненщині родини, які залишають зону бойових дій, селять у пусті будинки. Людям дарують і побутову техніку і продукти. І такий варіант з житлом найкращий для багатодітних родин. 

У село Дивень Олексій з донецького міста Соледар привіз дружину та п'ятеро дітей. Родину поселили у будинок, який простоював сім років. Туди звезли меблі та подбали про комфорт.

Громада надала постіль та ліжка. Зробила більш-менш ремонт у будинку. Ми задоволені, що така велика сім'я попала в такий великий будинок, - розповіла власниця Оксана Кравцова.

Селяни подарували родині побутову техніку — холодильник і плиту — на кухню, а ще створили запас продуктів. Олексій і сам ремонтує чужий дім — пофарбував стіни, двері. Відновив частину меблів.

Я к этому дому отношусь, как к своему. На данный момент — это мой дом, обхаживаю, делаю уют. Планирую пока оставаться здесь, — зазначив переселенець Олексій Гататулін.

У кожному рівненському селі — по кілька десятків пустих будинків. Тож громади активно шукають власників, які не проти поселяти переселенців. Найчастіше погоджуються в'їхати багатодітні родини.

Своїми силами та за участі жителів здійснюємо ремонт. Приїздять люди, ми їм показуємо будинки, які в нас умови, — додала голова Великомежиріцької ТГ Оксана Слободенюк. 

Рівненщина вже прийняла майже 50 тисяч людей. Щоб допомогти переселенцям адаптуватися, в кожному районі запрацювали “мобільні” бригади, куди входять юристи, соціальні працівники та психологи.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень