Данський посол приїхав на Рівненщину дивитися, як будують новий завод

І говорити про інвестиції з головою ОДА Віталієм Ковалем

На Рівненщину приїхав Надзвичайний і повноважний посол Данії в Україні Оле Егберг Міккельсен.

Він разом із делегацією зустрівся із керівництвом Рівненської ОДА, де обговорили перспективи данських інвестицій у Рівненщину, говорить Оле Егберг Міккельсен:

І це не є збіг обставин, що я сьогодні приїхав до Рівненської області, тому що Рівненська область, це саме те місце, куди було вкладено найбільше данських інвестицій із самого початку інвестування.

Йдеться про компанію «Хьорд Кнудсен», яка хоче виробляти меблі на Рівненщині. Цей регіон обрали тому, що тут була найбільша підтримка влади, говорить представник компанії Стін Лаурсен:

І це не є збіг обставин, що я сьогодні приїхав до Рівненської області, тому що Рівненська область, це саме те місце, куди було вкладено найбільше данських інвестицій із самого початку інвестування.

Спільно з керівництвом області данці окреслили наступні етапи будівництва заводу та домовилися про другу чергу інвестицій, розповів голова ОДА Віталій Коваль:

Хочу представити Пана Ларсена, який черговий раз інвестує в Украну й цього разу це Рівненщина.В області уже відбувся впевнений старт будівельних робіт, йдуть впевнено інвестиції. Ми провели нараду, де окреслили дорожню карту та хто за що відповідає.  Прийняли рішення про другу чергу інвестицій.

Крім того, представники Рівненщини та Данії вирушили безпосередньо на сам об’єкт поблизу села Великий Житин.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень