ДАІвці відвідали "Особливу дитину"

У Рівненському навчально-реабілітаційному центрі «Особлива дитина» працівники Державтоінспекції роз’яснювали ази дорожньої грамоти

Працівники Державтоінспекції відзначили, що малюки готувалися до зустрічі. Вихованці закладу представили гостям цікаву та повчальну театралізовану виставу на тему безпеки дорожнього руху. Діти, як справжні актори, у ролях казкових героїв розповідали про необхідність дотримання вимог «дорожньої грамоти». 

Після закінчення вистави старший інспектор Державтоінспекції  Світлана Марко подякувала за цікаве дійство і відзначила майстерність юних акторів. У подальшому між дітьми та працівником ДАІ виник цікавий діалог. Учні з задоволенням розповідали присутнім гостям про важливість виконання Правил дорожнього руху.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень