В ДАІ стурбовані травматизмом серед дітей

Протягом тижня сталося три ДТП за участю неповнолітніх

Інспектори ДАІ б’ють на сполох, адже добові зведення інформують про  щоденні дорожньо-транспортні пригоди, у яких гинуть і травмуються люди. Особливе занепокоєння викликають повідомлення про неповнолітніх, які дедалі частіше стають учасниками ДТП. Лише протягом цього тижня  працівники Державтоінспекції зареєстрували три дорожньо-транспортні пригоди за участю дітей, дві з них сталися в обласному центрі. Тож ДАІвці вкотре акцентують увагу дорослих на необхідності проведення із дітьми відповідних бесід, роз'яснень щодо правил дорожнього руху. Можливо, у період літнього відпочинку вони дещо призабули ази «дорожньої грамоти».

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень