У Володимирці у ДТП загинув пішохід

Водій авто, що здійснило наїзд, зник з місця пригоди

Одна особа загинула під час ДТП, що трапилося напередодні на Рівненщині.  Смертельна ДТП сталася у Володимирці на вул. Грушевського. Вчора ввечері, близько десятої,  автомобіль «Mercedes-Benz Sprinter» допустив наїзд на 53-річного пішохода, який перебував на проїжджій частині дороги. Транспортний засіб залишився на місці пригоди, а водій автомобіля з місця ДТП зник.  Нині тривають його пошуки. Що ж до потерпілого, то від отриманих травм він помер. Усього на вихідних на автошляхах Рівненщини сталося 5 ДТП, у яких п‘ятеро людей отримали травми.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень