Дачників на Рівненщині возитимуть безкоштовно

Щоправда, лише пільговиків

Зокрема, з 24 квітня розпочинається безкоштовне перевезення пільгових категорій громадян, які мають на це право, за  маршрутом м.Вараш – Дачні ділянки (щоденно крім неділі). 

Нагадаємо також, що на останньому засіданні міськвиконкому міський голова Рівного Володимир Хомко повідомив, що питання із пільговими перевезеннями до Новоукраїнки, що у Рівненському районі також вирішене.

За наявності  посвідчення, що підтверджує приналежність до пільгових категорій, також можна буде скористатися безкоштовним проїздом.

На це з бюджету міста виділяють 400 тисяч гривень.

Адже торік водії відмовлялися возити пенсіонерів за старою ціною, а ті навесні минулого року навіть вдавалися до перекриття руху транспорту на автовокзалі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень