Цими вихідними стартує футбольна весна «Вереса»

Гра відбудеться у Вараші

Федерація футболу України надала офіційний дозвіл на проведення матчу на стадіоні «Ізотоп» у м. Вараш.

У неділю, 12 березня, «Верес»  зустрінеться з «Нафтовик-Укрнафта» (м.Охтирка). Ця зустріч на полі мала відбутися ще у жовтні 2016 року. Втім, через підготовку обох команд до виступу у матчах Кубку України, гру перенесли.

Квитки надійдуть у продаж завтра, 9 березня. У Рівному їх можна придбати у Veres Place та ТЦ Злата Плаза, а у Вараші – у Палаці культури РАЕС.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень